Náš tým

Markéta Čurdová - ředitelka školky

Vystudovala provozně-ekonomickou fakultu ČZU.  Pracovala jako účetní a       ekonom.

Po ukončení mateřské dovolené v roce 2005 spoluzaložila tuto školku. Vedla ji k tomu hlavně touha umožnit vlastním dětem svobodně se rozvíjet  v klidném, přátelském a vstřícném prostředí, kde je respektována jejich individualita.

V  následujících letech absolvovala celou řadu vzdělávacích seminářů, jako např. Psycho-kineziologie I.- IV., nebo EFT I.- III. Získané poznatky využívá (kromě terapeutické praxe) i při každodenní práci ve školce.

S manželem vychovává dva syny.

Ráda zahradničí, čte.

Iva Švábová - učitelka

Modrá alfa, Petr Velechovský, 2008
Psycho-kineziologie I., Radka Fromlová, 2008
Psycho-kineziologie II., Radka Fromlová, 2008
Reiki 1.a 2. stupeň, Mistr učitel Kateřina Pokorná, 2009
Psycho-kineziologie III., Radka Fromlová, 2009
EFT 1. a 2. stupeň, Marta Nosková, 2009
Matrix Reimprinting, Marta Nosková, 2009
EFT 3.stupeň,  Marta Nosková, 2009
Shamballa 1024, 1.a 2.stupeň, Mistr učitel Kateřina Pokorná, 2010
Psycho-kineziologie IV., Radka Fromlová, 2Iva Švábová - učitelka

Vystudovala státní konzervatoř Pardubice, obor hra na violoncello.

15 let žila v Austrálii, kde působila jako členka klasického tria a soukromě vyučovala hru na violoncello.

Po návratu do Čech v roce 2000 se začala zabývat předškolní pedagogikou, pracovala jako učitelka v anglické školce Happy Days. Obdržela osvědčení od o.s. Rytmus a pracovala jako asistent učitele v montessori třídě s integrovaným žákem.

Absolvovala kurz akreditovaný MŠMT ČR  a obdržela Český národní diplom Montessori, čímž získala kvalifikaci pro práci sdětmi ve věku 3 - 9 let Montessori metodou.

Zakončila diplomované studium předškolní pedagogiky a vychovatelství ve Svatém Janu pod Skalou.

Také absolvovala základní Montessori kurz pro pedagogy a pracovníky mateřských škol pod vedením Lilien Bryan (zakladatelky a emeritní ředitelky Montessori Institutu v Atlantě, USA, AMI ředitelky pro vzdělávání učitelů).

V Klubu Montessori  pracuje od jeho založení jako učitelka.

K jejím zálibám patří klasická hudba, výtvarné umění, cestování a příroda.

Eva Zelová - učitelka

Vystudovala gymnázium a SŠ sociálně právní.

V roce 1999 začala pracovat nejprve jako asistentka učitele a později učitelka v Montessori školce  na Černém Mostě.

Byla nápomocna při zakládání této školky a od jejího založení zde pracuje jako učitelka.

Absolvovala  následující kurzy : Montessori kurz, Pohyb v Montessori, Respektovat a být respektován.

Absolvovala také základní Montessori kurz pro pedagogy a pracovníky mateřských škol pod vedením Lilien Bryan (zakladatelky a emeritní ředitelky Montessori Institutu v Atlantě, USA, AMI ředitelky pro vzdělávání učitelů).

Mezi její záliby patří cestování, četba a turistika.

Baví ji pomáhat dětem objevovat svět a rozvíjet jejich osobnost.