Kroužky

Kroužky se konají od pondělí do pátku v odpoledních hodinách. 


Angličtina s English School

I v letošním roce u nás probíhá výuka angličtiny hravou formou pod vedením lektorky z English School. Malé skupinky max. 5 dětí zajišťují individuální přístup.  V pondělí od 14.00 hod. a 14.45 hod.

 

Legokostík

Kostičky Lega se dají využít nejen jako hračka, ale i jako neobvyklý a zábavný výukový prostředek. O tom je náš nový kroužek pořádaný agenturou Crokidy.  V úterý od 14.00 do 15.00 hod.

 

Výtvarný kroužek

Pracujeme s různými materiály, kreslíme, malujeme, stříháme, experimentuje s barvami. Není pro nás důležitý výsledek, ale radost a prožitek z tvoření. Podporujeme rozvoj fantazie a kreativitu. Ve středu od 14.00 hod. s Ivetou Pikovou. 

 

Jóga pro děti

Cvičení jógy napomáhá dětem rozhýbat a uvolnit celé tělo prostřednictvím jógových pozic a pohybů. Učíme se správnému dýchání, uvolnění a radosti z pohybu. Děti cvičení baví, je hravé a veselé. Cvičení je obohaceno o povídání - učíme se komunikovat a sdílet, o jógové hry, kde důraz je kladen na spolupráci a rozvoj individuality dítěte. Cvičení jógy napomáhá správnému držení těla, rozvoji fyzické kondice a zejména mentálnímu a psychickému zdraví. Jednotlivé pozice jsou hravé, podle zvířátek a prostřednictvím krátkých příběhů projdeme celou lekci jógy. Cvičení probíhá pod vedení lektorky jógy a psychoterapeutky Mgr. Taťány Ametové. Ve čtvrtek od 14.00 hod. 

 

Malý zahradník

Máme krásnou zahradu, dva vyvýšené záhony, a s dětmi pěstujeme jahody, hrášky, rajčátka či bylinky. Co vypěstujeme, to ochutnáme :-) Kroužek probíhá jen za příznivého počasí, v  pátek od 14.00 hod.